Závodníci přihlášeni do ročníku 2021

registrováno: 66, poslední aktualizace 21.7. 21:30

  Frézy

Trakt. do 25k

Trakt. nad 25k   Unlimited    
1 Tomáš Kordule
TJ-5
Pavel Kordule
Zetor 2011
Vlastimil Schafrans
Super 50
Pavel Káňa
T9S
2 Michal Šůcha
TJ5 Zajíc
Jan Kordule
Zetor 25A
 Antonín Schejbal
Zetor 4011
Petr Kordule
Duduna
3 Josef Pinkava
Pf 62
 Pavel Vyskočil
Rs 09 gt 124
Miroslav Kraus
Zetor 3011 Vojta
Jan Kordule st.
Drakouš
4 Martin Hoblík
TJ-5
Václav Ryvola
Holder A 10
Karásek Stanislav
Fend 2,5 Farmer
Lukáš Záruka
Monster Polo
5 Václav Janský
TJ-5
Vladislav Berdych
MF 25
Pavel Zikmund
Zetor 3011
Vilém Novák
LE-ŠEk
6 Stanislav Tureček
Robi 55
Jaroslav Zoula
MF 25
Václav Lukeš
Zetor 3011
Jan Moucha 
Vraník
7 Václav Hovorka
PF 62
Aleš Tauchen
Zetor 25 K
Milan Želinský
Zetor 4011
Michal Kuna
Divočák 4x4
8 Luboš Koudele
 
TJ-5
Martin Hoblík
Zetor 25A
Jakub Gross
Zetor 3011
Tonda Žižkovský
Tony Deere
9 Lukáš Koudele
TJ-5
Theodor Bayer
Zetor 2011
Ruda Tauchen
Zetor 50 De Lux
Václav Louda
Satan
10 Václav Gross ml.
Vari Systém
Miloš Urban
Eicher ED 13
Daniel Tauche
Zetor 40
Vladislav Berdych
DODO
11 Martin Holota
Mountfield
Václav Habrych
Zetor 15
Pavel Šimera
Zetor4011
Tomáš Soukup
Domaděl
12 Václav Gross st.
TJ-5
František Šanda
RS 09 GT 124
Milan Vlk
Zetor 4611
Petr Kodad 
Jarda
13 Václav Louda
Robi-55
Max Wensauer
YANMAR YM2000
Michal Soukup
Zetor 3011
Lukáš Čermák
Ďábel
14   Radek Hák
Zetor 2011
Pavel Gross ml. 
Zetor 3011
Michal Piškule
DODO
15   Luboš Koudele
MT8 mini 070
Luboš Koudele 
Zetor 7211
Michal Halamka
BARON
16   Josef Janouškovec ml.
Zetor 2511
Josef Janouškovec st.
Zetor 3545
Michal Srp
DODO
17   Josef Nádvorník
Zetor 2011
Jiri Schropfer
Zetor Super50 s +
Jan Louda
Predátor
18       Michal Volín
Pašík
19       Andrea Loudová
Burák
20       Alois Černý
Tragl
21        
22        
         
         

Předjezdci

  Jméno   Stroj
X1    
X2    
     

 Jedná se o seznam přihlášených závodníků, řazen dle času přihlášení. Startovní čísla závodníků budou zvěřejněny po ukončení registrace.  

Ešner